Profil firmy

Na českém trhu jsme od začátku roku 2007. Využíváme zkušeností se stavbou krbů z předešlého zaměstnání a již od počátku založení firmy Krby na míru jsme se vydali cestou postupného vzdělávání a profesionalizace v této oblasti.

Využíváme zkušeností, znalostí a rad výborných kamnářů z celé české a slovenské republiky a učíme se z jejich úspěchů stejně tak, jako z jejich chyb. Úzce spolupracujeme s firmou Banador, jenž nám poskytuje nejlepší možné zázemí v přísunu vzdělání, informací, technologických postupů, perfektní kvality sortimentu a mnohém jiném. Dalším naším vynikajícím partnerem je firma Storms trade se špičkovými francouzskými krbovými vložkami Supra. Šetrnost k životnímu prostředí, dokonalé spalování a extrémně dlouhá doba hoření zaručuje přední pozici na českém trhu v kvalitě krbových vložek. Naším dalším dodavatelem jse firma Steko, která traduje v českých zemích nejdelší historii výroby krbových vložek a jejíž výrobky jsou taktéž na profesionální úrovni. Firma Profikrby nám pomáhá řešit některé méně zvládnuté technologie, např. u průhledových vložek. 

Snažíme se naším zákazníkům vyhovět pokud možno co nejkompletnější škálou technologických řešení a sortimentem produktů, a proto jsme schopni vám zařídit i kamenické práce, kompletní vodoinstalaci a topenářskou práci, solární systémy (v programu "zelená úsporám"), návrh interiéru v designovém studiu, ohebný pískovec a nádherné výrobky uměleckého kováře. 

Nabízíme vám z naší strany bezplatné zaměření, vypracování cenového návrhu a poskytneme vám veškeré informace pro správný výběr vašeho krbu.